google-site-verification=5SfsZ7l8n16tVyidiKUAo3WvHFyuB1HHRbzBcc_6zb0

Batman Şehir Portalı

  • 7.7837
  • 9.3241
  • 10.3655
Soft Ambalaj - Merkez, Batman
Soft Ambalaj Merkez, Batman

İletişim Bilgileri

Yetkili
Cemal Kaya
Telefon
Gsm
Fax
Belirtilmemiş
E-Mail
Web
İl / İlçe
Batman / Merkez
Adres
Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde No: 4, 72202 Beşiri/Batman
Sosyal

Firma Resimleri

Konum Bilgileri

Sosyal Medyada Paylaş

Firma Resimleri

Soft Ambalaj
Soft Ambalaj

Firmaya E-Posta Gönder

Firma Açıklama

Teknoloji Soft Ambalaj'da 

 


1994 yılında Reklamcılık, Matbaa ve Plastik sektörlerinde pazara ilk adımlarımızı attık. 60 metrekarelik ofiste başlayan bu serüvenimiz, zamanla yeni talepler ve pazardaki gelişmelerle büyümeye başladı. 2000’li yılların başında grafik tasarım, web yazılım ve proje geliştirme alanında çalışmalar üreten “Kaya Grafik” ile ilk şirketimizi kurduk. Kaya Grafik ile Batman ve çevre illerde ses getiren etkili projelere imza attık. 2007 yılında ise reklamcılık ve matbaa sektörünün yanında dijital baskı merkezimizi de kurduk.

 

Maceramız 2011 yılında Fikirzen Ajans Reklamcılık Ltd. Şti. çatısı altında, daha kapsamlı bir ofis ve artan personel sayısı ile bizi heyecanlandırmaya devam etti.  Fikirzen Ajans ile artık Batman ve çevre illerle sınırlı kalmayıp, Türkiye’nin önemli kentlerine hizmet vermeye başlamıştık.

 

2016 yılına geldiğimizde ise, bizler için yepyeni ve heyecan verici bir sayfa daha açmaya başlamıştık. Batman Organize Sanayi Bölgesi’nde 3000 metrekare açık alan ve 1000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu 1. kısım fabrikamız “Soft Ambalaj” Plastik Poşet Fabrikası ile Türkiye’nin birçok noktasına hizmet götürmeye başladık.

 

Fabrikamız alçak yoğunluklu polietilen (LDPE) ve yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) hammaddelerinden baskılı ve baskısız filmler üreterek, her renk ve ebatlarda her türlü plastik poşet imal ediyor. LDPE ve HDPE malzemelerden mamul;  Baskılı – Baskısız Naylon Torba, Atlet Poşet, Market Poşeti, Hışır Poşet, Eczane Poşeti, Fuar Poşeti, Kulplu Poşet, Takviyeli El Geçmeli Çanta, Halı Poşeti, Kuru Temizleme Torbası, Kurabiye Poşeti, Yumurta Torbası, Tuz Poşeti, Şeker Torbası, Bakliyat Ambalajı, Kravat Torbası, Palet Örtüsü, Kuru Temizleme Poşeti ve Naylon Branda gibi üretimleri ile hem sektör ihtiyaçlarını karşılıyor hem de fark yaratmaya devam ediyor.

 

“Doğada saygılı üretim” mottomuz ile yürürlükteki kanun ve ilgili maddeleri yakından takip edip barkodlu, 40 mikron üstü ve tek yüzünde “sıfır atık” ibaresi olan poşetler üretiliyoruz.

 

Endüstriyel üretimde teknolojinin kullanımına son derece önem veren soft Ambalaj, Çevreye bilinci, personel ve bina güvenliği ile örnek bir tesistir. 2019 yatırım planlaması ile 2500 m² yeni bir üretim tesisi inşaatına başlamış ve 2020 yılı içerisinde yeni tesiste üretim yapmayı planlamaktadır. 

İlan & Ürünleri

Firma Henüz İlan Eklememiş.

Eleman İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.