google-site-verification=5SfsZ7l8n16tVyidiKUAo3WvHFyuB1HHRbzBcc_6zb0

Batman Şehir Portalı

  • 7.4899
  • 9.0394
  • 10.1277
Batman Petrolsporda 2 kişide pozitif çıktı
Batman Petrolsporda 2 kişide pozitif çıktı

Batman Petrolsporda 2 kişide pozitif çıktı

Batman Petrolspor’da 2 kişide pozitif çıktı

Batman’da toplanan 3. Lig 3. Grup temsilcilerinden Medikalpark Batman Petrolspor teknik heyet ve futbolcuları, korona virüs salgınına karşı testten geçti.

Batman Petrolspor’da 2 kişide pozitif çıktı

Batman’da toplanan 3. Lig 3. Grup temsilcilerinden Medikalpark Batman Petrolspor teknik heyet ve futbolcuları, korona virüs salgınına karşı testten geçti. Kırmızı-Beyazlı ekibin Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş, İl Sağlık Müdürlüğü’nün tüm futbolcularını kulüp binasında teste tabii tuttuğunu belirterek: “Hazırlıklar öncesinde teknik heyet ve futbolcularımızın tümü testten geçti. 2 Kişide pozitif çıktı” dedi.

KULÜPTE FUTBOLCULAR TESTTEN GEÇTİ

Futbol Federasyonu’nun önümüzdeki ay oynatmayı düşündüğü Süper lig dışındaki bazı takımlar, hazırlık dönemine start verdi. Hafta sonu Batman’da toplanan 3. Lig 3. Grup temsilcilerinden Medikalpark Batman Petrolspor’un teknik heyet, futbolcu ve masörden oluşan 36 kişiyi, İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı ekipler korona virüs testine tabii tuttu. Kırmızı-Beyazlı ekipte 2 kişide pozitif çıkınca gerekli önlemleri alacaklarını belirten Kırmızı-Beyazlı ekibin Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş, şunları kaydetti: “Hazırlıklara hafta sonu başlamayı programladık. Tüm futbolcularımız Batman’da toplandı. Sıcak havalar olduğu için sabah ve akşam saatlerinde idmanlara çıkmayı planlıyoruz. Çalışmalara başlamadan önce İl Sağlık Müdürümüz sayın Dr. Hakan Pamukçu, gönderdiği ekiple teknik heyetimizle ile futbolcu ve masörleri testten geçirdi. İl Sağlık Müdürü Dr. Pamukçu ve ekibine teşekkür ediyoruz. Kulübümüzde 2 kişide pozitif sonuç çıktı. Gerekli tedbirler neyse alacağız. Kulüp binamızı dezenfektan ile ilaçladık. Pozitif vakamızın olduğunu Futbol Federasyonu’na da bildirdik.

kaynak:batman çağdaş 


YORUM