google-site-verification=5SfsZ7l8n16tVyidiKUAo3WvHFyuB1HHRbzBcc_6zb0

Batman Şehir Portalı

  • 7.3933
  • 8.9981
  • 10.0936
EN ACI 24 KASIM!
EN ACI 24 KASIM!

EN ACI 24 KASIM!

EN ACI 24 KASIM!

Kırsaldaki okulların boyanması için başlattığı kampanyalarla bilinen Batman’ın Kozluk ilçesinde görevli eğitimci Murat Işık’ın, 24 Kasım öğretmenler günü nedeniyle yaptığı paylaşım duygulandırdı. Öğrencisini dört gün önce trafik kazasında kaybeden Işık’ın, “Kucağımdaki öğrencimi trafik kazasında kaybettim. Dün gibi hatırlıyorum, karşıdan karşıya geçmekte zorlandığı için kucağıma alıp karşıya geçirmiştim. En hüzünlü öğretmenler günüm” paylaşımı yürek burktu.


TIR’IN ALTINDA CAN VERMİŞTİ
Batman’ın Kozluk ilçesine bağlı Çayhan İlkokulu Müdürü Murat Işık’ın, öğrencisiyle ilgili paylaşımı yürek sızlattı. Kozluk kırsalındaki eğitim yuvalarının boyanması için başlattığı kampanya ile bilinen duyarlı eğitimci Murat Işık’ın, 24 Kasım öğretmenler günü nedeniyle trafik kazasında kaybettiği 10 yaşındaki öğrencisi Rojhat Aslan’a yönelik paylaşımı sosyal medyada kısa sürede yüzlerce kullanıcı tarafından paylaşıldı. Bir süre önce öğrencisini karşıdan karşıya geçirdiği bir anın fotoğrafıyla birlikte sosyal medya hesabından paylaşımında bulunan eğitimci Işık; “En hüzünlü öğretmenler günümü geçiriyorum” dedi.


“KEŞKE O AKŞAM TEKRAR KUCAĞIMA
ALIP KARŞIYA GÖTÜRSEYDİM”
Vefakar öğretmenin duygusal paylaşımı şöyle; “Kucağımdaki öğrencimi dört gün önce trafik kazasında kaybettim. Dün gibi hatırlıyorum; karşıdan karşıya geçmekte zorlandığı için kucağıma alıp karşıya geçirmiştim. Ama nasıl bir kader ki bu sefer kendisi karşıdan karşıya geçerken kocaman bir kamyonun altında kaldı. Bu sefer onu hareketsiz bedeniyle yolda uzanırken gördüm. Omuzladım cansız bedenini son toprak dökülünceye kadar başında bekledim.Keşke o akşam tekrar kucağıma alıp karşıdan karşıya geçirebilseydim kendisini. Keşke Rojhat bugün o gözü yaşlı ailesinin yanında olabilseydi.” (Barış Arslan)

KAYNAK:BATMAN ÇAĞDAŞ

YORUM