google-site-verification=5SfsZ7l8n16tVyidiKUAo3WvHFyuB1HHRbzBcc_6zb0

Batman Şehir Portalı

  • 7.7539
  • 9.2133
  • 10.3366
BEŞİRİDE ‘SPOR ŞENLİKLERİ
BEŞİRİDE ‘SPOR ŞENLİKLERİ

BEŞİRİDE ‘SPOR ŞENLİKLERİ

BEŞİRİ’DE ‘SPOR’ ŞENLİKLERİ  

**Beşiri Kaymakamlığı ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün birlikte organize ettiği ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünün desteklediği ‘Bahar ve Spor Şenlikleri’ turnuvalarının açılışı yapıldı. Spor salonunda yapılan görkemli açılışta 30 okula forma takımı hediye edildi.​
“İLÇEYE RENK KATACAK”
‘Bahar ve Spor Şenlikleri’ turnuvalarının açılışında konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, sporu tabana yaymanın çabası içinde olduklarını söyledi. İl Müdürü Özperk: “Beşiri Kaymakamlığımızın destekleriyle ilçemizdeki turnuvalarımız 9 Mart 2020 tarihinde başlayıp, 12 Haziran 2020 tarihinde sona erecektir. Yaklaşık 30 dalda ve farklı kategorilerde yapılacak olan ‘Bahar ve Spor Şenlikleri’ Beşiri ilçemize sportif anlamda, renk ve heyecan katacaktır. Bunda başta büyük emekleri olan Sayın Kaymakamımız Sinan Aşcı’ya, ilçe Müdürümüz Sayın Ender Hazar’a, ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüsamettin Akın’a ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.“ÇOCUKLARIMIZA NE YAPSAK AZ”
Beşiri Kaymakamı Sinan Aşçı ise Bahar ve Spor Şenliklerine 7’den 77’ye herkesin katılım sağlamasını istedi. İlçe Kaymakamı Aşcı; “Bu tür turnuvalar insanlar arasındaki kırgınlıkları kaldırır ve yerini tatlı bir rekabete bırakır. Sahada mücadele eden takımlarımız galip ve mağlup olabilir. Ancak kazanan hepimiz olacağız. Beşiri olarak bu tür organizasyonları önemsiyoruz. Amacımız sporun birleştirici gücünü ve etkisini göstermektir. Bu anlamlı günde bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu. Beşiri Belediye Başkanı Sait Karabulut’un da katıldığı etkinliklerde dereceye giren sporcular da ödüllendirildi. (Spor Servisi)

kaynak:batman çağdaş gazetesiYORUM