google-site-verification=5SfsZ7l8n16tVyidiKUAo3WvHFyuB1HHRbzBcc_6zb0

Batman Şehir Portalı

  • 7.4899
  • 9.0394
  • 10.1277
TEDBİRLER ARTIRILDI
TEDBİRLER ARTIRILDI

TEDBİRLER ARTIRILDI

Korona Virüsüne karşı ülke genelinde başlatılan çalışmaları yakından takip eden Batman Belediyesi, temizlik çalışmalarında ek tedbir alarak gece-gündüz umuma açık alanlarda temizlik çalışması yürütüyor.


Korona Virüsüne karşı ülke genelinde başlatılan çalışmaları yakından takip eden Batman Belediyesi, temizlik çalışmalarında ek tedbir alarak gece-gündüz umuma açık alanlarda temizlik çalışması yürütüyor.

Vatandaşların yoğunlukla kullandığı toplu taşıma araçlarında genel hijyen çalışması başlatan Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Batman Belediyesi’ne ait tüm saha yerleri ile vatandaşların yoğun olarak kullandığı noktalarda temizlik çalışması gerçekleştirdi. Batman genelinde kullanılan tüm toplu taşıma araçlarının yanı sıra otobüs durakları, akıllı bisiklet istasyonlarını ve salgın hastalık oluşturabilecek noktalarda titiz bir şekilde köpüklü su ile yıkama ve dezenfektan çalışması gerçekleştiren ekipler, giydikleri özel kıyafetlerle de kişisel sağlığını koruyarak virüslere karşı tedbirleri elden bırakmıyor. (Abdullah Türeli)

KAYNAK:Btman Çağdaş Gazetesi


YORUM